Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Системы контроля доступом

Лояльні ціни: на обладнання, його монтаж і обслуговування. Виклик фахівця для обстеження і консультації – БЕЗКОШТОВНО;

Аудит: спеціально під ваш об’єкт ми розробимо комплекс механізмів забезпечення безпеки, що враховує особливості розташування і всі побажання;

Консультації: якщо ви вже користуєтеся СКУД, ми розробимо рекомендації для підвищення її ефективності;

Новітні технології: біометричні системи доступу, що приймають в якості ключа відбитки пальців;

Професійний підхід: ми встановили системи доступу на сотні об’єктів по Києву та іншим містам України. Величезний досвід і злагоджена робота наших співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.

 

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ

Системи контролю доступу (СКД) — це один з важливих факторів питання комплексного забезпечення безпеки підприємства. СКД – призначена для санкціонованого доступу співробітників і транспорту в дозволену зону об’єкта, ведеться облік робочого часу. Система контролю доступу фіксує і обробляє інформацію про кожне проходження користувача через елемент обмеження доступу, а також захищає приміщення від несанкціонованого проникнення.

Структура системи контролю та управління доступом (СКУД) – кожна точка доступу об’єкта, обладнана контролером, зчитувачами електронних перепусток, пристроєм, що забезпечує перепони (замок, турнікет, шлагбаум, ворота, і т.д.), датчиками розташування дверей і фіксації факту проходу. Усі контролери об’єднані лініями зв’язку в єдину систему. На сервері встановлюється програмне забезпечення для реєстрації перепусток, призначення прав доступу їх власникам, оперативного контролю за обстановкою на об’єкті, формування та виведення необхідних звітів.

Сучасні мережеві системи контролю доступу за своїми можливостями можуть забезпечити необхідний рівень охорони на великих об’єктах, що містять тисячі точок доступу і десятки тисяч користувачів. Крім цього, системи слугують основою для побудови інтегрованих систем безпеки, що поєднують охоронну та пожежну сигналізацію, засоби телеметричного контролю.

Біометричні системи контролю доступу – робота системи контролю доступу біометричного типу базується на порівнянні відбитка пальця людини з шаблонами відбитків, що зберігаються в пам’яті системи, для визначення права доступу користувача на об’єкт. На відміну від пароля, карт, ключів (що належать людині, але можуть бути нею загублені або скопійовані), біометричні характеристики ідентифікують саму людину.

Технічні фахівці Шериф індивідуально розроблять проект систем управління контролем доступу об’єкта, дадуть експертну оцінку, рекомендації з поліпшення ступеня захисту об’єкта. Нададуть консультацію з установки технічних засобів охорони. Допоможуть максимально оптимізувати витрати на охорону.

 

Обратная связь

Ваше сообщение было успешно отправлено

О нас

Охранный холдинг «БАЛУ» — современная служба охраны предоставляющая широкий спектр охранных услуг.

Наши Контакты

  • Чернигов, ул.Пятницкая, 39/503
  • +38-0462-614-491
  • info@balu.org.ua
  • +38-0462-614-491
  • balu.org.ua

Обратная связь

Ваше сообщение было успешно отправлено